Nim się obejrzymy, a nasze całe miasto będzie przypominać już bardzo dużą metropolię.

Mało jest w życiu każdego z nas satysfakcji identycznej do zyskania czegoś ogromnego, poprzez to właśnie gierki które pozwalają zbudować i kierować swoim upragnionym miasteczkiem posiadają takie ogromne grono zagorzałych pasjonatów. Burmistrzem możemy być nawet stojąc w korku na drodze czy też stojąc gdzieś w długiej kolejce, poprzez mobilny SimCity Buildit. Kto z nas nie śnił o naprawieniu własnego miasteczka w momencie gdy systemy komunikacji potrafią zawodzić?

Dzięki takim właśnie grom bywa to na szczęście możliwe. Będziemy mogli odtworzyć popularne miasteczka lub stworzyć całkowicie nowe bazując na własnych szalonych pomysłach. Zbudować niezbyt duże osiedle, podłączyć do niego prąd i wodę, zacząć budować calusieńką strefę, do której trzeba doprowadzić komunikację…

Ani się obejrzymy, a nasze całe miasteczko przypomina już bardzo dużą metropolię, a cały skarbiec świeci ogromnymi pustkami. W życiu burmistrza przychodzi taki moment kiedy powinien zacząć rozmyślać o zadłużeniu się, zredukowaniu wszystkich swoich planów lub… zdobycia funduszy na wszystkie inne sposoby. Wszystkim burmistrzom mobilnym w sukurs przyjdzie SimCity Buildit Hack a więc łatwy w obsłudze program, który zmusi apkę do zagwarantowania im wystarczającej ilości SimCashu, Simoleonów a także kluczy ze złota.

Na szczęście nie będziecie już ograniczani poprzez ekonomię która zostaje narzucana przez grę i będziecie mogli skoncentrować się na wprowadzaniu w życie najbardziej szalonych przedsięwzięć. Budowanie średnicówki warszawskiej nigdy jeszcze nie było takie łatwe.

Autor: SimCity Buildit Hack