Długotrwałe procesy weryfikacyjne.

Los potrafi nas zaskoczyć przykrym kaprysem. W takich okolicznościach bardzo często  potrzebna nam gotówka, która zazwyczaj może wyciągnąć nas z bardzo wielu trudnych spraw. Banki niestety nie zawsze mogą udzielić swojej pomocy. Długotrwałe procesy weryfikacyjne często zakończone są odmową przyznania kredytu czy jakiejś pożyczki. Wspaniałą alternatywę stanowią pożyczki pozabankowe bez przelewania grosza.

Plusy pożyczki pozabankowej.
Pożyczki pozabankowe to bardzo często jeden jedyny możliwy sposób na zyskanie natychmiastowej gotówki. Pozabankowe pożyczki mają dużą przewagę nad szukaniem pożyczki w tradycyjnych instytucjach, ze względu na zmniejszenie wszelkich dokumentów do minimalnej ilości. Takie pozabankowe placówki w ogóle nie weryfikują klienta w BIK, ani nie wymagają od niego żadnego zaświadczenia o tym czy jest zatrudniony czy wysokości jego dochodów. Klient placówki pozabankowej nie musi pokazywać stanu własnego konta oraz dodatkowo ostatnich wpływów na nie.

Jak takie pożyczki  są wypłacane?
Formalność uzyskania pożyczki została zmniejszona do maksymalnego minimum. Poprzez to, proces otrzymania gotówki jest bardzo szybki a także płynny. Znacząca większość tego typu placówek gwarantuje sposobność wypełnienia elektronicznego formularza a także odebrania pieniędzy na konto. W znacznej większości tego typu placówek weryfikacja polega tylko i wyłącznie na potwierdzeniu tożsamości osoby która ubiega się o przyznanie pożyczki, natomiast nie jej wypłacalności czy nawet tzw. zdolności kredytowej. W większości przypadków, taka decyzja przyznawana jest po około piętnastu minutach. Pieniądze te są przelewane na podane we formularzu konto osoby starającej się o pożyczkę. Niezwykle ważny jest także fakt, że większość tego typu placówek oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty w przypadku problemów z pieniądzmi.

Więcej: chwilowki brzeszcze