Farmtrac jest producentem rolniczych ciągników.

Farmtrac jest twórcą rolniczych ciągników. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie. To wiodący producent w biznesie. Firma działa od 2000 roku. Z skromnego przedsiębiorstwa w czasie kilkunastu lat Farmtrac stał się największym fabrykantem traktorów rolniczych na terenie naszego kraju. Do tego czasu zyskał bardzo wiele znaczących nagród. Jest także szanowanym przedsiębiorcą w regionie, pomysłodawcą programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Farmtrac oferuje Państwu szeroki wybór wszelkiego typu części do ciągników. Części c-385 a dodatkowo części do c 360 ciągników rolniczych też znajdują się w ofercie naszej firmy.
W naszym przedsiębiorstwie znajdą Państwo szeroki wybór różnego typu części do ciągników rolniczych c-386 a także c 360. Oczywiście zawsze w niskiej cenie, przy niezwykle szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie u nas złożysz wygodnie, szybko oraz bez najmniejszych problemów. Pracownicy naszego przedsiębiorstwa są do Waszej dyspozycji w godzinach pracy naszego sklepu. Jeżeli posiadasz wątpliwości jakiej części szukasz warto skorzystać z naszego wsparcia. Z przyjemnością pomożemy a także podpowiemy najlepsze rozwiązanie. U nas możecie liczyć nie tylko na najlepsze części zamienne do ciągników rolniczych, niemniej jednak też na najwyższy profesjonalizm realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, żeby zapoznać całkowity zakres oferty naszej firmy.

Autor: części do c 360