Wówczas jedynie sławy doczepiały kosmyki.

Mało osób może się pochwalić naturalnie gęstymi włosami. Zwłaszcza  o nie trudno na terenie RP, dlatego że u nas zazwyczaj przeważają strasznie ciężkie a także słabiutkie kosmyki które otrzymuje się od rodziców wraz z genami. Trudno walczyć z naturą, niemniej jednak można ją nieco oszukać. Wystarczy skorzystać z paru sprawdzonych metod, poprzez które będziemy mogli w mig podnieść objętość właściwie każdej, także krótkiej fryzury.

Na rynku rozmaitych produktów fryzjerskich błyskawicznie znalazły się włosy doczepiane. Kilka lat temu niewiele było o nich wiadomo i jedynie nieliczni, niewątpliwie najbogatsi, mogli sobie na nie pozwolić. Wówczas tylko gwiazdy doczepiały kosmyki do naturalnych włosów, mogąc później dumie pokazywać na scenie czy też wielkim ekranie. Współcześnie ten zabieg każdy z nas może sobie bez kłopotu wykonać, robiąc to samodzielnie. Wystarczy kupić takie kosmyki w odpowiednim salonie z akcesoriami fryzjerskimi, a potem kogoś poprosić o wpięcie ich do naszych włosów. Efekt ukaże się w mig i z pewnością każdego pozytywnie zaskoczy.

Jednak doczepienie włosów nie powoduje, że nasze naturalne kosmyki robią się gęściejsze i piękniejsze. Jest to tylko i wyłącznie metoda doraźna, dlatego chcąc nieco zmienić swój wygląd, należy  zaciekawić się zupełnie innymi rozwiązaniami. One również istnieją na rynku, choć są niewątpliwie trudniejsze w stosowaniu.

Zobacz: cameron-hair.pl