Musimy pamiętać o regularnym używaniu ochronnych pomadek.

Wydatne, jędrne oraz nawilżone usta są istotnym atrybutem kobiecości a także są obiektem pożądania sporej ilości pań, które zdolne są poświęcić wielkie kwoty gotówki byle być posiadaczkami takowych ust. Jednak bardzo często efekt ,który osiąga się w wyniku zabiegów powiększania ust jest nienaturalny.

Zatem zamiast od razu uciekać się do radykalnych metod możemy zatroszczyć się o usta w znacznie prostszy sposób, poprzez to polepszy się ich prezencja oraz wygląd.

Piękne usta to usta stosownie nawilżone. Nie można o tym zapominać ani latem ani zimą. Należy pamiętać o regularnym stosowaniu pomadek ochronnych, które mają też nawilżające właściwości. Właściwie nawodnione oraz nawilżone usta są jędrne i gładkie przez co makijaż trzyma się na nich lepiej i dłużej. Wyglądają również na wydatniejsze.

Dla Pań chcących optycznie powiększyć usta polecić można błyszczyki a także pomadki ,które odbijają światło, a jednocześnie stwarzający efekt optycznie powiększonych ust. Na właściwie nawilżonych, zadbanych i wypielęgnowanych ustach tego typu kosmetyk będzie trzymał się długo.

Warto też pamiętać o regularnych peelingach skóry ust. Niezastąpiony może być do tego celu cukier. Jego delikatne kryształki usuną martwy naskórek, nie powodując żadnych podrażnień skóry ust.

Domowym sposobem ,który nawilży usta może być miód. Nie dość, że rewelacyjnie smakuje to jeszcze dba o zdrowie, oraz urodę.

Zobacz: Acerola