Proargi przede wszystkim składają się z naturalnej l-argininy.

Proargi to sprawdzony farmaceutyk o bardzo dobrej jakości, dokładnie przefiltrowany oraz co bardzo istotne spełniający obowiązujące dyrektywy. Proargi zbudowane są z organicznej l-argininy oraz ponadto ze składników takich jak : cytruliny, witaminy D, a także ekstrakt z owoców. Wpływ l-argininy na stan fizyczny został zbadany poprzez trzech naukowców z USA, którzy dostali nagrodę Nobla za swoją pracę.

Zaletą proargi jest fakt, iż nie posiada w sobie żadnego cukru, ale jedynie naturalną stewie, bez sensu też poszukiwać w niej sztucznych enzymów a także substancji konserwujących. Do plusów zażywania proargi zaliczyć można głównie przyrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w ciele, prędką regenerację organizmu po dużym wysiłku, wzmocnienie wytrzymałości własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo proargi m.in. znacząco opóźniają proces starzenia się własnego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi oraz poziom cukru we krwi. Tak więc jak widzimy proargi bardzo dużo nam gwarantują, poprzez nie polepsza się nasze ogólne zdrowie, dzięki czemu możemy zyskać na chęci do życia.

W jaki sposób stosować proargi? Preparat ten występuje w formie saszetek i rekomendowana jest tu dawka jednej albo 2 torebek na dzień, które powinno się uprzednio rozpuścić w do połowy pełnej szklance chłodnej wody. Są przeciwności do brania proargi, nie powinno się jej przede wszystkim zażywać podczas brzemienności a ponadto karmienia piersią. Nie mogą proargi stosować również ludzie po zawale serca, a także cukrzycy. I na zakończenie o czym powinno się zawsze pamiętać – różnego typu suplementy nie mogą zastąpić naszej codziennej diety. Też nie powinno się przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Zobacz: proargi